בוק בת מצווה

יום הולדתה השניים עשר של בתכם עומד בפתח? מחפשים דרך מקורית אשר תסייע לכם לאפשר לה להרגיש כמו נסיכה ליום אחד? מה דעתכם על בוק בת מצווה מקצועי, איכותי ומרהיב?

כידוע, גיל זה מהווה את אחד הגילאים החשובים, המשמעותיים והמרגשים ביותר בחייה של כל נערה. בהתאם לכך, מושקעים מאמצים רבים בתכנון חגיגה מיוחדת במינה, אשר תציין כראוי את השמחה הגדולה. על כן, משפחות רבות מחפשות דרכים מקוריות, אך יחד עם זאת גם לא יקרות, אשר יאפשרו להם לקיים את האירוע המרהיב ביותר עליו ניתן לחלום. צילום בוק לבת מצווה

אחת הדרכים היותר מוצלחות לעשות זאת הינה הכנת בוק לבת מצווה בכיכובה של הילדה ההופכת אט אט לנערה. אך מהו אלבום זה וכיצד בוחרים איש מקצוע לביצוע המשימה?

מהו בוק בר מצווה?

בדיוק כשם שמכינים תיק תמונות לדוגמן או לדוגמנית המקצועית, המורכב ממגוון פוזות ומצבים שונים בהם הם מככבים, גם במקרה זה נותנים דרור לנערה להביע את עצמה במגוון דרכים שונות, כגון דרך תחביביה ואהבותיה. לדוגמא – אם היא נהנית במיוחד מחוג מסוים כגון בלט, ניתן להפכה באמצעות המצלמה לבלרינה מדהימה.

כיצד מתאימים בוק בת מצווה לנערה עצמה?

באופן טבעי, אף כלת מצוות אינה דומה לרעותה ולכן, ישנה חשיבות גבוהה להכרת עולמה הפנימי של הנערה, על מנת להתאים את סגנון האלבום אליה ועל מנת לקבוע את הסיטואציות השונות אשר ירכיבו אותו. למעשה, לא מדובר אך ורק בעבודה פרקטית של ביום מצבים אלא, מדובר גם בהבנת אותן הסיטואציות המשמעותיות והמייצגות ביותר של הכוכבת הקטנה.

אנו בבוס צלמים נפעל רבות על מנת ליצור בעבורה אווירה נעימה ונינוחה, אשר תאפשר גם לילדה הסגורה ביותר להרגיש נוח במרכז העניינים.

מהו התוצר הסופי של בוק לבת מצווה?

בסיום התהליך, תקבל מאיתנו המשפחה אינספור תמונות מהן תוכל לבחור את המרהיבות ביותר שאותן ברצונה להפוך לאלבום דיגיטלי מעוצב באיכות גבוהה. בנוסף, ניתן לשלב במהלך המפגש גם הסרטת וידאו מהם ניתן להכין קליפ מוסרט אותו ניתן יהיה להקרין במהלך האירוע הגדול.

מהו קליפ של גיל המצוות?

כיום, משפחות רבות מעוניינות גם בסרטון וידאו לצד האלבום הדומם. היתרון הגדול העומד מאחורי הסרטונים הללו הינו האפשרות לצלם קליפים עלילתיים של ממש, ממגוון ז'אנרים שונים כגון דרמה, קומדיה, מתח ועוד. לדוגמא – אם המשפחה חובבת סרט מסוים, ניתן להסריט סיטואציות הבנויות עליו.

כיצד מתחילים את התהליך של קליפ או בוק בת מצווה?

אנו ברובי בוס מאמינים שעל מנת להפיק את הטוב ביותר, יש לשים את הדגש על היכרות אישית עם בני המשפחה. לשם כך, נשקיע בקיום פגישות מקדימות אותן נקדיש להכרת הנערה, משפחתה ועולמם האישי. לאחר מכן ובהתאם למידע אותו נלמד אודותיכם, נוכל לבנות ביחד עמכם את התסריט המושלם ואת המצבים והסיטואציות השונות בהן נצלם.

מהי העלות של אלבומים דוממים ומוסרטים?

כאמור, מדובר בעולם שלם של אפשרויות ועל כן טווח המחירים עשוי להשתנות בהתאם לסוג העבודה. לדוגמא – העלות של אלבום דומם שונה מהעלות של סרטון מצולם. אולם, אנו מאמינים כי מדובר בשירות הנבנה בדיוק מושלם למידותיו של הלקוח ועל כן, ניתן בהחלט להתאים את העבודה לתקציב מסוים שיהיה לכם נוח.

מעוניינים להכין בוק לבת מצווה איכותי, מקצועי ומיוחד?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! פנו אלינו עוד היום ואנו בחברת רובי בוס, מומחי צילום אירועים, נבנה ונתכנן ביחד עמכם תוצר סופי שיענה על כל הציפיות שלכם ואף יותר מכך! לשם כך, נקיים עמכם פגישות אישיות ונעניק לכם שירות אישי, אדיב ומקצועי כמו שרק אנחנו יודעים להעניק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *