מגנטים לאירוע

אין כמעט אירוע שאנו עורכים ולא מתועד בצורה מקצועית, אם בסטילס, אם בוידאו ואם בשניהם. אבל התמונות והסרטונים נשארים בידינו. ומה עם האורחים? גם להם מגיעה מזכרת. אז אם פעם היה נהוג שצלם יעבור בין השולחנות, בדרך כלל בשעת הארוחה, יצלם את החוגגים ומאוחר יותר התמונות יודפסו וינתנו להם. בימינו עושים את זה קצת אחרת.

מגנטים לאירוע – רעיון פשוט, הצלחה גדולה

אחד הטרנדים שהפכו נפוצים הם מגנטים לבר מצווה וחתונות עם תמונה בוריאציות שונות. יש מי שבוחרים בהם בתור מתנה קטנה ומשמחת שאותה ניתן להעניק למוזמנים לקראת תום האירוע לאחר שהצטלמו במהלכו, ויש מי ששולחים אותם יחד עם ההזמנה לאורחים (תמונה של הזוג שעומד להתחתן, של חתן בר המצווה או כלת בת המצווה וכדומה), כדי שישמשו כמעין תזכורת נחמדה.

האופציה הראשונה היא המבוקשת יותר, וברוב המקרים זה עובד כך – צלם מגיע לאירוע, מתעד את האורחים לאורכו, התמונות מודפסות על גבי מגנטים וכל מוזמן יכול בסופו של דבר לקבל תמונה למזכרת מהחגיגה, שתלווה אותו גם זמן ארוך לאחר שהסתיימה.

מגנטים לארועים ושירותי צילום

אפשר לבחור בצלם שמתמקד אך ורק בפעולה זו ואפשר במקרים מסוימים לשכור את שירותיו של צוות צילום שגם מתעד את האירוע בסטילס או בוידאו וגם מספק במקביל מגנטים מודפסים. זו כנראה הדרך המומלצת, כיוון שכך לא תצטרכו לפנות לשני ספקי שירות נפרדים ואולי אפילו תוכלו להנות מעלויות נמוכות יותר בעקבות זאת.

בוס צלמים מציעים לכם שירותי צילום מגנטים לאירוע לצד שירותי צילום סטילס, וידאו, קליפים לבת מצווה ובר מצווה, הפקת אלבומים דיגיטליים, הדפסת תמונות על בד קנבס ועוד. הניסיון שצברנו במשך שני עשורים של עיסוק בתחום מבטיח שתזכו לעבודה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אתם מוזמנים לסייר ולהתרשם מהעבודות שלנו. באתר תמצאו גלריות תמונות מחתונות, בר ובת מצוות ובריתות, וכן תוכלו לצפות באלבומים מעוצבים, בוקים ותמונות אווירה. לפני כן או לאחר מכן אתם כמובן יכולים ליצור איתנו קשר, לקבל מידע ומענה לשאלות ואם תרצו גם לקבוע פגישת הכרות.

אז אם חשובה לכם רמה גבוהה, אם חשובים לכם איכות בלתי מתפשרת, צוות מנוסה, ציוד מתקדם, ייחודיות ומקוריות, יחס אישי וליווי מתחילת תהליך העבודה ועד סופו, אנחנו פה למענכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *