מצלמת רחף

כבר החלטתם איך אתם מעוניינים שהאירוע שאתם עורכים יתועד? בואו לשמוע על האפשרויות שבוס צלמים מציעים לכם ולהנות משירות מסור ואיכות ללא פשרות.

מצלמת רחף – במה מדובר?

כאשר מדברים על צילום אירועים כולנו מיד חושבים על תמונות סטילס ועל סרטוני וידאו, אלה הן השיטות המוכרות והנפוצות. מצלמות סטילס מתעדות את הרגעים בתמונות ואילו מצלמות וידאו מתעדות את האירוע לאורכו ונערכות בסופו של דבר לסרט.

אך, קיימת אפשרות נוספת, מתקדמת יותר שמביאה לתוצאות שלא ניתן להשוות לאמצעי התיעוד האחרים, מדובר על צילום רחף. העיקרון הוא אותו עיקרון של וידאו, אך עם זאת ההבדל מהותי. המצלמה מותקנת על מנוף, הממוקם ברוב המקרים מעל לרחבת הריקודים, כך שלאיש המקצוע או הצוות המתפעל אותה יש שדה ראיה רחב ומבחר זוויות מוצלחות במיוחד.

כמו שאפשר לשער, מבט מלמעלה אינו דומה למבט בגובה העיניים, וכאשר עושים שימוש בסוג זה של מצלמות ניתן לתעד את האירוע כולו תוך כדי "ריחוף" מעל הקהל. זו טכניקה שבעבר היה נהוג להשתמש בה לצורך הפקת קולנוע, פרסומות ותיעוד הופעות חיות, ואילו עכשיו גם כל מי שמתכנן אירוע פרטי או עסקי יכול להנות ממנה.

צילום רחף – לתעד את האירוע מזווית ייחודית

הזווית היא העיקר פה, כי הרי אי אפשר להשוות בין תיעוד אירוע כאשר איש המקצוע עומד לצד רחבת הריקודים, בתוכה, או מסתובב בין המוזמנים לתיעוד מגובה רב, מנקודה או נקודות המשקיפות על החלל מלמעלה. החגיגה, האווירה, הריקודים, כולם נראים מזווית שאנו לא מורגלים בה, מפתיעה, מיוחדת ומרתקת.

חשוב לזכור, מצלמת רחף היא יותר מרק ציוד מתוחכם, כדי לתפעל אותה כראוי ולהגיע לתוצאות מרשימות צריך ידע, הבנה וניסיון. לכן, אם אתם מתעניינים באופציה אל תוותרו על סקירת כמה אנשי מקצוע העוסקים בתחום. קבעו פגישה, שוחחו ובקשו לראות סרטים, התרשמו מאיכות התמונה, מהטכניקה ומרמת המקצועיות.

עצה נוספת שיכולה להקל עליכם, היא לשלב בין שירות זה לשאר שירותי הצילום, מה שאומר שעדיף לפנות אל חברה או בית עסק שמספקים גם סטילס, גם וידאו וגם רחף במקום לשכור כל שירות בנפרד. בחירה זו יכולה לחסוך לכם לא רק טרחה אלא גם הוצאות.

אנחנו לשירותכם, צרו עמנו קשר בטלפון, במייל או על ידי מילוי הטופס המצורף ונשמח להיפגש אתכם ולספק לכם את כל האינפורמציה הנחוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *