צילום ברית

כמו בכל אירוע משמעותי אחר בחיים, גם עריכת ברית\ה לאחר לידת בן או בת מחייבים תיעוד. כי הרי אין מי שלא מעוניין בתמונות או סרטוני וידאו למזכרת ממועד כל כך חשוב ומהותי. בוס צלמים עומדים כאן לשירותכם לקראת היום הגדול!

כאשר נולד תינוק זכר עורכים לו ברית מילה, ואת הטקס המבוצע בידי מוהל נוהגים לקיים עם קרובי משפחה וחברים, בדרך כלל באולם או גן אירועים. כך למעשה משלבים בין מסורת לבין חגיגה גדולה שיכולה להיות מושתתת על סעודה ויכולה לכלול גם ריקודים.

יש מי שיעדיפו לקיים מפגש קטן וצנוע, אליו יזמינו רק את בני המשפחה והחברים הקרובים כדי לציין את המועד. יש גם מי שלא מסתפקים בכך וחפצים באירוע יותר רציני או מסיבה גדולה אליהם יזמינו אורחים רבים. מה שבטוח זה שלא משנה היכן בוחרים לקיים את החגיגה, כמה אורחים יגיעו, מהן המנות שיוגשו, מהי המוזיקה שתושמע ומהן שאר התוספות והאטרקציות שיהיו במסיבה, אין אף זוג הורים שיוותר על צילום ברית.

אם בסטילס, אם בוידאו, אם שילוב של שניהם, צילום האירוע הוא כבר לא עניין של בחירה. ההתלבטות היחידה שעומדת בדרך כלל בפני ההורים נוגעת לבחירת איש המקצוע, ואכן מדובר בהחלטה חשובה שאין להקל בה ראש. לכן, חשוב מאוד להקפיד ולמצוא צלם מנוסה ומקצועי שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

כך זה גם עם בריתה. אז נכון שאלה הן מעט פחות נפוצות ויש לא מעט הורים שמוותרים על האפשרות, (במגזר החרדי והדתי למשל לא עורכים אותן כלל). אך גם יש לא מעטים שבוחרים לקיים את האירוע.

אירועים אלה הם מזמן לא רק מסורת, אלא גם הזדמנות מצוינת להציג את התינוק או התינוקת החדשים בפני המשפחה והחברים ולחגוג בהתרגשות ובהנאה גדולה את הצטרפותם למשפחה. לכן, גם צילום בריתה מקצועי ואיכותי הוא דבר מה שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לוותר עליו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *