קליפ חתונה

בימינו כמעט ואין חתונה בלי קליפ שיוקרן במהלך האירוע או ישמש כמזכרת מרגשת ממנו. אם אתם מחפשים צוות צלמי חתונות ואירועים מקצועי שיבצע למענכם את העבודה, יצלם ויערוך את הסרטון המושלם. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אל בוס צלמים, להיפגש עמנו, לספר לנו על רצונותיכם והעדפותיכם ולקבל שירות אמין ותוצר איכותי במיוחד.

קיימים שני סוגים עיקריים של סרטוני חתונה. האחד הוא קליפ שמיוצר ונערך לקראת החתונה כדי שניתן יהיה להקרין אותו במהלכה. אלה הם אותם סרטונים שנהוג לצלם גם לצורך אירועים אחרים, ויכול להיות מורכב או מתמונות מחייהם של החתן והכלה מילדות ועד חייהם המשותפים יחדיו. אך יכול גם להיות מה שנקרא עלילתי, אם משעשע ואם רציני, אם כמתנה שמשפחה/חברים יוצרים למען הזוג ואם בכיכובם של בני הזוג עצמם.

השני הוא קליפ שלמעשה נלווה לסרט החתונה והוא ברוב המקרים ארוך וכל שלב המתועד ומוצג בו נמשך זמן רב. החל מקבלת הפנים וטקס החופה והקידושין, דרך שעת הסעודה וכלה בחגיגה הגדולה על רחבת הריקודים. מדובר במעין סרטון קצר מתומצת, המורכב מהרגעים היפים והמרגשים ביותר מהאירוע, שנערכו בקפידה, תוך שילוב מוזיקה תואמת ואפקטים מוצלחים.

כך שהתוצאה היא קליפ חתונה, מזכרת נפלאה מאותו יום מיוחד, שניתן לצפות בה מתי שרק תרצו, לבדכם או עם אורחים, לצד סרט החתונה או במקומו, במקרים בהם לאו דווקא מתחשק לצפות בסרט שלם באורך מלא.

רגע לפני שמפיקים קליפ חתונה!

אז לפני שאתם מחליטים איזה קליפ אתם רוצים, (אולי בסופו של דבר תרצו גם וגם), חשוב שתכירו את האפשרויות, תדעו במה אתם חפצים ותבחרו לבסוף באנשי מקצוע מהימנים שיעשו עבודה טובה ונטולת פגמים. כיוון שלא כל ספקי השירות בתחום צילום האירועים הם באותה רמה, לא כולם בעלי כישרון ויצירתיות באותה מידה, אם אתם מעוניינים בתוצאה איכותית במיוחד כדאי להשקיע קצת זמן ואנרגיה בסקירה.

בוס צלמים מציעים לכם מבחר שירותי צילום חתונות ואירועים אחרים – סטילס, וידאו ורחף, סשן צילומי חוץ או סטודיו, הפקת ועריכת אלבומים דיגיטליים, וכמובן יצירת קליפ חתונה. סיירו ברחבי אתר הבית, ערכו הכרות עם השירותים, צפו בתמונות מאירועים שתיעדנו וצרו עמנו קשר כדי שנוכל לקבוע לכם פגישה.

1 thought on “קליפ חתונה”

  1. היי, זו תגובה.
    כדי לשנות, לערוך, או למחוק תגובות, יש לגשת למסך התגובות בלוח הבקרה.
    צלמית המשתמש של המגיב מגיעה מתוך גראווטר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *